-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного пер...×-
Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту
- ID: UA-2026-09-02-005872-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264677
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803773ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги з питань закупівель(ДК 021:2015:79340000-9 Рекламні та маркетингові...×-
Інформаційні послуги з питань закупівель(ДК 021:2015:79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги )
- ID: UA-2026-09-02-005864-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264676
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
покриття для підлоги ПВХ (лінолеум)- ID: UA-2026-09-02-005859-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264674
Комунальний заклад "Луцька художня школа" ЄДРПОУ: 02215182ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код дк 021 2015 31710000-6 - Електронне обладнання (електроди)- ID: UA-2026-09-02-005878-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264673
КП Теплогарант ЄДРПОУ: 32325215ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода мінеральна- ID: UA-2026-09-02-005868-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264672
Плужненський Професійний Аграрний Ліцей ЄДРПОУ: 02548452ДК 021:2015: 15981000-8 Мінеральна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров"я різні- ID: UA-2026-09-02-005873-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264670
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01985995ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проїздні квитки для проїзду в міському транспорті учнів Ліцею №1 Павлоградської міської ра...×-
Проїздні квитки для проїзду в міському транспорті учнів Ліцею №1 Павлоградської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-005871-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264669
Ліцей №1 Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 26328241ДК 021:2015: 34980000-0 Транспортні квиткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання по правилах технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-09-02-005877-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264668
КОЛОДЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КОРНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25315437ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти- ID: UA-2026-09-02-005867-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264667
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Для підготовки до опалювального сезону послуги з ремонту, технічного обслуговування і пов...×-
Для підготовки до опалювального сезону послуги з ремонту, технічного обслуговування і повірки контрольно-вимірювальних приладів
- ID: UA-2026-09-02-005875-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264666
Комунальне підприємство теплових мереж м. Берестин ЄДРПОУ: 32464827ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійне перукарське електрообладнання- ID: UA-2026-09-02-005866-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264665
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із технічного обслуговування та ремонту домофонної системи, встановленої у ЗДО №75...×-
Послуги із технічного обслуговування та ремонту домофонної системи, встановленої у ЗДО №75 Львівської міської ради за адресою: м.Львів, вул. Виговського,75 (ДК 021:2015:50340000-0 -Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-005869-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264664
Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321682ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для приміщень (ліжка)- ID: UA-2026-09-02-005860-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264662
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 44810000-1 — фарби (емаль)- ID: UA-2026-09-02-005870-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264661
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Led панель Lebron 36Вт; Led світильник 27w- ID: UA-2026-09-02-005865-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264660
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -