• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Професійне перукарське електрообладнання

Завершена

73 092.00 UAH без ПДВ
Номер: 15a7145801d04b4f8d7c3866ff51ab79
Внутрішній номер закупівлі: 30264665
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005866-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Предь Степан Віталійович 380472333347 SPred@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-08-21-011331-a)
Очікувана вартість: 73 092.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машинка для стрижки GA.MA LUMINE HYPER DIG PM7001
Код ДК 021:2015: 39712100-7 Машинки для стрижки волосся
Кількість 8 штука
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Черкаси На карті
Тример GA.MA LUMINE HYPER DIG PM6503
Код ДК 021:2015: 39712200-8 Перукарські прилади
Кількість 8 штука
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Черкаси На карті
Фен "Coifin CL5 R" ЧОРНИЙ 2100-2300 Вт
Код ДК 021:2015: 39712210-1 Фени
Кількість 4 штука
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Черкаси На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Тацько Сергій Олександрович"
Ціна пропозиції 73 092.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6e4c4c2eb6bc488aa453635bc0f6d111
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-005866-a-a1
Постачальник: ФОП "Тацько Сергій Олександрович"
Номер договору: 726-26
Сума договору: 73 092.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Машинка для стрижки GA.MA LUMINE HYPER DIG PM7001: 4 690.00000 UAH без ПДВ
Тример GA.MA LUMINE HYPER DIG PM6503: 3 597.00000 UAH без ПДВ
Фен "Coifin CL5 R" ЧОРНИЙ 2100-2300 Вт: 1 699.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №726-26.pdf