-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незалежної оцінки арештованого майна у виконавчому провадженні ВП № 72761376- ID: UA-2026-08-31-008237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241514
Одеське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папір А4, швидкозшивачі)- ID: UA-2026-08-31-008252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241506
ЯРЕМЧАНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38006907ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійськ...×-
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійської мови професійного спрямування, що проводяться у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за місцем перебування здобувачів Замовника за межами території України
- ID: UA-2026-08-31-008222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241505
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сечовідний стент- ID: UA-2026-08-31-008230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241501
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНАСТИРИЩЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005390ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи, саморези- ID: UA-2026-08-31-008214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241496
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідт...×-
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
- ID: UA-2026-08-31-008217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241494
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362729ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Філ...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр масляний,фільтр повітряний,фільтр паливний,фільтр салону)
- ID: UA-2026-08-31-008220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241493
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм(...×-
код ДК 021:2015:32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм(радіостанція)
- ID: UA-2026-08-31-008235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241490
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-008223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241489
КУ Меджибізький центр надання соціальних послуг Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 40291579ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-008210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241488
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою вул. Печенізька 6- ID: UA-2026-08-31-008211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241487
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 15890000-3 по ДК 021:2015 - Продукти харчування та сушені продукти різні (...×-
Товар - код CPV 15890000-3 по ДК 021:2015 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продукти харчування різні). РПЗ - 10.60.
- ID: UA-2026-08-31-008212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241486
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-08-31-008209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241485
ЛІЦЕЙ № 2 ГНІВАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24903646ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-008213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241484
Хмільницька районна рада ЄДРПОУ: 21728349ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-008206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241483
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-