-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для миття підлоги BUROCLEAN EuroStandart, 1000мл, Лимонна Свіжість- ID: UA-2026-09-01-011330-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258133
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-01-011328-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258132
ПОЗАМІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЧАЙКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37000540ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44190000-8 Конструкційні матеріали різні (плита OSB-3)- ID: UA-2026-09-01-011329-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258130
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПИКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 24894752ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 92210000-6 «Послуги радіомовлення» - Виготовлення та розміщення в ефірі радіоп...×-
ДК 021:2015 92210000-6 «Послуги радіомовлення» - Виготовлення та розміщення в ефірі радіопрограм, прес-конференцій, офіційної інформації про діяльність органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади та трансляція в ефірі Радіокомпанії
- ID: UA-2026-09-01-011324-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258128
ДК 021:2015: 92210000-6 Послуги радіомовленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби для ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-01-011326-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258127
ЯБЛУНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ПИСАНКА" ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20564331ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль бона 1кг- ID: UA-2026-09-01-011323-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258126
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура та комплектуючі до металопластикових вікон код ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, дв...×-
Фурнітура та комплектуючі до металопластикових вікон код ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері т асупутні вироби.
- ID: UA-2026-09-01-011320-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258125
ЛІЦЕЙ №13 "УСПІХ" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21064375ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рута рушники паперові Universal 2шар. 2рул. білі, Рута Папір туалетний Ruta Classic Whit...×-
Рута рушники паперові Universal 2шар. 2рул. білі, Рута Папір туалетний Ruta Classic White 4 рул. (16)
- ID: UA-2026-09-01-011319-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258124
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-01-011312-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258123
Військова частина А4741 ЄДРПОУ: 26637249ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач на катушці за ДК 021:2015 31220000-4 — Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-011322-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258122
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011321-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258121
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-09-01-011318-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258120
ВЕРЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418535ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильник побутовий- ID: UA-2026-09-01-011316-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258119
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39711130-9 ХолодильникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-01-011317-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258118
КП Бродиводоканал ЄДРПОУ: 20801937ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги розробки проєктної документації: Заміна газовикористовуючого обладнання теплогенер...×-
Послуги розробки проєктної документації: Заміна газовикористовуючого обладнання теплогенераторної тренінгового центру ГУНП в Полтавській області за адресою: м.Полтава, пров.Віктора Носова, 2а (поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-01-011315-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258117
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -