-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-011770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245048
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-08-31-011768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245042
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" ЄДРПОУ: 02070743ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з калібрування цифрового тахографа транспортного засобу ЗАЗ А08В2В-30, КЕ 8441ВА- ID: UA-2026-08-31-011759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245041
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги оренда біотуалетів та супутнього обладнання (Код ДК 021:2015: 90910000-9) для забе...×-
Послуги оренда біотуалетів та супутнього обладнання (Код ДК 021:2015: 90910000-9) для забезпечення проведення веломарафону «Gran Fondo»
- ID: UA-2026-08-31-011757-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245040
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'...×-
Послуги надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на рік Модуль "Звітність, локальна версія"
- ID: UA-2026-08-31-011761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245038
ДК 021:2015: 48410000-5 Пакети програмного забезпечення для управління інвестиціями та підготовки податкової звітностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-08-31-011754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245035
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-011755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245034
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15850000-1 «Макаронні вироби»- ID: UA-2026-08-31-011756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245033
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання запасних частин різних для шкільного автобуса Шевченківської гімназії (автобус А...×-
Придбання запасних частин різних для шкільного автобуса Шевченківської гімназії (автобус АТАМАН D093S2)
- ID: UA-2026-08-31-011748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245031
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 43956126ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011746-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245029
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Робочі станції (ПЕОМ)- ID: UA-2026-08-31-011745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245028
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803709ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з санітарно-гігієнічної обробки приміщень (дератизація, дезінсекція)- ID: UA-2026-08-31-011744-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245027
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл; Тумба приліжкова; Шафа для одягу. Меблі для облаштування кімнат у гуртожитку КП Вінн...×-
Стіл; Тумба приліжкова; Шафа для одягу. Меблі для облаштування кімнат у гуртожитку КП Вінницька Транспортна Компанія
- ID: UA-2026-08-31-011750-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245026
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-011751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245025
Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля та зернові- ID: UA-2026-08-31-011743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245024
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -