-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-001968-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235262
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-08-31-001956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235258
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шаховий інвентар за ДК 021:2015 (CPV) : 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та ін...×-
Шаховий інвентар за ДК 021:2015 (CPV) : 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар
- ID: UA-2026-08-31-001953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235255
Середня загальноосвітня школа №100 м. Львова ЄДРПОУ: 22350203ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали- ID: UA-2026-08-31-001930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235254
Військова частина А3814 ЄДРПОУ: 08173042ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації- ID: UA-2026-08-31-001949-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235253
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконкому Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 37018584ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби різні- ID: UA-2026-08-31-001954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235251
ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шлея- ID: UA-2026-08-31-001950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235249
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 18910000-1 Шорно-сідельні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік фруктовий- ID: UA-2026-08-31-001951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235248
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадроцикл- ID: UA-2026-08-31-001938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235246
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса ЄДРПОУ: 14321736ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цілодобове спостереження та обслуговування системи пожежної сигналізації- ID: UA-2026-08-31-001944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235245
Гуманітарний ліцей Ямпільської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26244797ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби (Металопластикове вікно 1340*2250 глухе, Металопластикове вікно 1340*2250...×-
Столярні вироби (Металопластикове вікно 1340*2250 глухе, Металопластикове вікно 1340*2250 відкривне)
- ID: UA-2026-08-31-001946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235244
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-001940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235243
Гімназія імені Василя Барки Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165765ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компенсатори сальникові, компенсатор сальниковий односторонній, компенсатор дволінзовий, с...×-
Компенсатори сальникові, компенсатор сальниковий односторонній, компенсатор дволінзовий, сопла до елеваторів, стакани
- ID: UA-2026-08-31-001943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235242
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення відеоконтенту- ID: UA-2026-08-31-001942-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235240
Виконавчий комітет Сумської міської ради ЄДРПОУ: 04057942ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-08-31-001935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235239
ВІЛЬХОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА-САДОК) ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26395487ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -