• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Квадроцикл

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)

906 670.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
10
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f19b727ffaf94caeaecc4e1fa532178a
Внутрішній номер закупівлі: 30235246
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001938-a   
Замовник: Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Контактна особа: Трофіменко Антон Миколайович 380683285659 fortna35@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 906 670.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:40 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴906 670.00 Квадроцикли