-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту...×-
Технічний нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту з допоміжними приміщеннями ГУНП в Тернопільській області в м. Тернопіль. Коригування
- ID: UA-2026-09-02-008556-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267337
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парта двомісна 6 рост.група- ID: UA-2026-09-02-008549-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267333
ЛЬВІВСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЄВШАН" ЄДРПОУ: 22350344ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи- ID: UA-2026-09-02-008509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267332
Військова частина А7029 ЄДРПОУ: 26622845ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай (100 г)- ID: UA-2026-09-02-008544-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267331
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Упорядкування місць поховань с. Степанівка (ДК 021:2015: 90910000-9 — Послуги з прибирання...×-
Упорядкування місць поховань с. Степанівка (ДК 021:2015: 90910000-9 — Послуги з прибирання)
- ID: UA-2026-09-02-008547-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267330
Комарівська сільська рада ЄДРПОУ: 04412225ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шурупи по дереву.- ID: UA-2026-09-02-008530-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267327
Степівський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03190587ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки...×-
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
- ID: UA-2026-09-02-008546-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267325
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-02-008537-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267324
СТРУПКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566844ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання та перевірка знань з Правил безпеки систем газопостачання (з видачею посвідчень)- ID: UA-2026-09-02-008541-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267322
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво вагове, пряники вагові (15820000-2-Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кон...×-
Печиво вагове, пряники вагові (15820000-2-Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-02-008543-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267321
Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту" ЄДРПОУ: 23568329ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи із здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньобудинко...×-
Роботи із здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи енергозбереження) у житловому будинку за адресою: вул. Олександра Архипенка, 8-В в Оболонському районі м.Києва» Договір підряду від 26.08.2026 № 610-КР, код за ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.
- ID: UA-2026-09-02-008538-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267319
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба- ID: UA-2026-09-02-008524-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267317
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71330000-0 - Інженерні послуги різні.Послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документ...×-
71330000-0 - Інженерні послуги різні.Послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації об'єкта:"Поточний ремонт частини автомобільної дороги комунальної власності по вулиці Виноградова міста Кролевець Конотопського району Сумської області"
- ID: UA-2026-09-02-008528-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267314
КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 31156689ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи із здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньобудинко...×-
Роботи із здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи енергозбереження) у житловому будинку за адресою: вул.Левка Лук'яненка,18 в Оболонському районі м.Києва» Договір підряду від 26.08.2026 № 611-КР, код за ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.
- ID: UA-2026-09-02-008529-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267313
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" юридичній особі, яка не є платником ПДВ з правом використання на рік (Модуль "Звітність", мережева версія)
- ID: UA-2026-09-02-008535-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267312
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -