-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матеріали для малярних робіт- ID: UA-2026-09-04-007811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296539
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги- ID: UA-2026-09-04-007822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296534
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова №2 (Сумська)- ID: UA-2026-09-04-007808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296531
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніж косарки роторної(Пл)Granit- ID: UA-2026-09-04-007809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296530
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45604074ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок задньої правої дверки Great Wall Voleex C30, втулка стабілізатора переднього, стойка...×-
Замок задньої правої дверки Great Wall Voleex C30, втулка стабілізатора переднього, стойка стабілізатора переднього 2906200-G08
- ID: UA-2026-09-04-007823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296529
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛОБИНСЬКЕ" ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41289754ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (аварійний) покрівлі Амбулаторії №8, КНП "ЦПМСД №1 Дніпровського райо...×-
Поточний ремонт (аварійний) покрівлі Амбулаторії №8, КНП "ЦПМСД №1 Дніпровського району м.Києва", за адресою: м.Київ, вул Остафія Дашкевича, 7 (ДК 021:2015 (CPV) : 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-007810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296525
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва" ЄДРПОУ: 26188946ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція(яйце куряче)- ID: UA-2026-09-04-007802-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296524
Чорторийський психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02006024ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з порізки паливної деревини- ID: UA-2026-09-04-007812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296522
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 00968167ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування- ID: UA-2026-09-04-007806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296520
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами (ЛТ-касета)- ID: UA-2026-09-04-007807-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296519
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/ манжета до хол...×-
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/ манжета до холтера 22-32 см., манжета до тонометра стандарт 24-38 см., нагнітач для вимірювача артеріального тиску механічного
- ID: UA-2026-09-04-007803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296518
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995255ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче охолоджене- ID: UA-2026-09-04-007799-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296517
ПОЧАПИНЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 13 «СВІТАНОК» ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 36489028ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Рахівс...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради (кейтеринг): ЛОТ №4 Послуги з організації гарячого харчування учнів Костилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради
- ID: UA-2026-09-04-007789-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296516
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43954108ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-007788-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296515
Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04351618ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рамка а4- ID: UA-2026-09-04-007797-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296514
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -