-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з порізки паливної деревини
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007812-a
Завершена
279 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
55626e78594540c8823ad2c0c2451d13
Внутрішній номер закупівлі:
30296522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007812-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00968167
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 22-24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міма Наталія Володимирівна 380632308539 zakupki@lisproekt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
279 650.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з порізки паливної деревини
Кількість
850 метр кубічний
Період постачання
до 01.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Опанасюк В.І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2209703056
-
Адреса:
12701, Україна, Житомирська область, Баранівка, Героїв Крут, 22
Ціна пропозиції
279 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 13:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c5f83a2f49ca41429d6599c2a8c2e65e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-007812-a-a1
Постачальник:
ФОП Опанасюк В.І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2209703056
-
Адреса:
12701, Україна, Житомирська область, Баранівка, Героїв Крут, 22
Номер договору:
92
Сума договору:
279 650.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний