-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення процедури оцінювання результатів навчання щодо присвоєння/підтвердження професі...×-
Проведення процедури оцінювання результатів навчання щодо присвоєння/підтвердження професійної кваліфікації
- ID: UA-2026-08-31-008303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241579
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іс...×-
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Львівська область)
- ID: UA-2026-08-31-008295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241575
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 11...×-
Лісозаготівельні послуги (Код ДК 021:2015 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) - ЛОТ 11 Ново-Стужицьке ПНДВ
- ID: UA-2026-08-31-008281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241574
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гілка штучного соняшника- ID: UA-2026-08-31-008290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241571
Врадіївська селищна рада ЄДРПОУ: 04376699ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-008283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241568
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знак аварійної зупинки згідно коду ДК 021:2015 34990000-3 - Регулювальне, запобіжне, сигн...×-
Знак аварійної зупинки згідно коду ДК 021:2015 34990000-3 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241567
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом для КЗ «Ліцей №3»- ID: UA-2026-08-31-008294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241566
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради ЄДРПОУ: 02142388ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромережі в Лукімському сільському будинку культури-філії с. Лукім...×-
Поточний ремонт електромережі в Лукімському сільському будинку культури-філії с. Лукім'я Лубенського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-31-008301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241564
КП Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради ЄДРПОУ: 44023823ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для дезінфекції, рукавиці ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-008316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241563
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44627394ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обр...×-
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Овочерізка BERG HLC-300)
- ID: UA-2026-08-31-008297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241562
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 м.Львова ЄДРПОУ: 23888652ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з перевезення військовослужбовців до медичних установ та між ними на різних етапах...×-
послуги з перевезення військовослужбовців до медичних установ та між ними на різних етапах медичної евакуації
- ID: UA-2026-08-31-008292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241561
Управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26572159ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-008298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241560
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ" ЄДРПОУ: 42166406ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44510000-8 (Знаряддя)- ID: UA-2026-08-31-008286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241559
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів Тент автомобільний (Західне ТУОМ)
- ID: UA-2026-08-31-008293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241558
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за роботами проведеними Підрядником на об’єкті «Капітальний ремонт (перео...×-
Технічний нагляд за роботами проведеними Підрядником на об’єкті «Капітальний ремонт (переобладнання) медичних приміщень та конференцзалу комунального підприємства “Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства” Волинської обласної ради по вул. Загородня, 20, в місті Луцьк Волинської області (коригування)» строком до завершення будівництва, код ДК 021:2015:71520000-9 послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт; СPV: 71520000-9 – Construction supervision services.
- ID: UA-2026-08-31-008288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241557
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -