-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розчинник, шпаклівка фасадна згідно з кодом ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, зам...×-
Розчинник, шпаклівка фасадна згідно з кодом ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2026-08-31-013491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246670
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38289419ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-08-31-013493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246669
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Героїв Небесної Сотні від пересічення з вул. Франко до кінця вулиці м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246668
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка БФП Epson L3251, заправка катриджа HP LJ 17A- ID: UA-2026-08-31-013490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246667
ЧОРНОПОТІЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36484323ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання. 65110000-7 «Розподіл води»- ID: UA-2026-08-31-013495-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246666
СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №99 М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 23888695ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з ви...×-
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
- ID: UA-2026-08-31-013494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246665
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення електричного обладнання (лічильники електроенергії, трансформатори...×-
Послуги зі встановлення електричного обладнання (лічильники електроенергії, трансформатори струму) в Комунальному закладі загальної середньої освіти "Гімназія №24 Хмельницької міської ради" по вул. Львівське шосе, 47/3 м. Хмельницький,
- ID: UA-2026-08-31-013487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246663
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІМНАЗІЯ №24 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803071ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перець чорний мелений, орегано, ванільний цукор,лимонна кислота,сіль код ДК 021:2015:15870...×-
перець чорний мелений, орегано, ванільний цукор,лимонна кислота,сіль код ДК 021:2015:15870000-7-Заправки та приправи
- ID: UA-2026-08-31-013488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246662
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Причіп- ID: UA-2026-08-31-013485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246661
КП ЖКС "Хмельницький" ЄДРПОУ: 32190579ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення заміни циркуляційного насоса для системи опалення- ID: UA-2026-08-31-013486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246660
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 50511200-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування газових насосівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №62 до будинку №64 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246659
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-013483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246658
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення газопостачання ( розподілу природного газу). Код ДК 021:2015: 505300...×-
Послуги з відновлення газопостачання ( розподілу природного газу). Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
- ID: UA-2026-08-31-013479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246657
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 26446489ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною п...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської ради, за адресою: м. Чернігів, вул. Оборонців Чернігова, 21)
- ID: UA-2026-08-31-013482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246656
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір обробних дошок, бак для сміття 70л- ID: UA-2026-08-31-013481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246655
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -