-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розчинник, шпаклівка фасадна згідно з кодом ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013491-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 111.03
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
31
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dee46937f12b419dbdae16e329592c16
Внутрішній номер закупівлі:
30246670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013491-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38289419
-
Адреса:
20301, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Кизила Андрія, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Діхтяренко +380969316486 t.dihtyarenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 111.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 111.03 Розчинник, шпаклівка фасадна згідно з кодом ДК 021:2015 44830000-7 – Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники