-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки по металу (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупіве...×-
Щітки по металу (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 Знаряддя)
- ID: UA-2026-09-03-013477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286848
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по відлову безпритульних бродячих тварин з метою регуляції їх чисельності на терит...×-
Послуги по відлову безпритульних бродячих тварин з метою регуляції їх чисельності на території Лубенської територіальної громади (відлов і стерилізація безпритульних тварин, придбання ветеринарних та медичних препаратів, утримання тварин, лікування, харчування та інше) (ДК021-2015 код 77610000-9 - Послуги з відлову тварин) (далі – Послуги), згідно «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Лубенської територіальної громади на 2025-2027 рр.» прийнятої рішенням Лубенської міської ради Лубенського району від 30.05.2024 року
- ID: UA-2026-09-03-013478-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286847
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25976386ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки д/сміття ДГ 35 л/100 шт- ID: UA-2026-09-03-013470-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286844
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення обстеження димових і вентиляційних каналів пічником- ID: UA-2026-09-03-013458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286841
ДК 021:2015: 50324200-4 Послуги з профілактичного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2026-09-03-013466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286836
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вакцина Гардасил 9- ID: UA-2026-09-03-013465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286834
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33770000-8 «Папір санітарно-гігієнічного призначення» (Pушники паперові в асортименті) для...×-
33770000-8 «Папір санітарно-гігієнічного призначення» (Pушники паперові в асортименті) для потреб ДонДУВС
- ID: UA-2026-09-03-013452-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286832
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-...×-
“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”
- ID: UA-2026-09-03-013451-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286831
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
металопластикові двері, вікна- ID: UA-2026-09-03-013459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286828
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-03-013468-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286827
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 М...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянках км 60+094 – км 70+094, Миколаївська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-03-013460-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286826
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора CAT 428F та подачу для копання траншеї с. Кичинці- ID: UA-2026-09-03-013454-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286825
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао 100г. Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-15840000-8- ID: UA-2026-09-03-013453-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286824
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-03-013449-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286823
ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби- ID: UA-2026-09-03-013439-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286822
Військова частина А5011 ЄДРПОУ: 26640040ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 17:00)
-