-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадже...×-
Код ДК 021:2015 - 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень: послуги з благоустрою території (обрізка дерев) в школі № 192, по вул. Мілютенка, 5-6
- ID: UA-2026-08-31-008586-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241863
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03871735ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого...×-
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-008592-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241862
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради ЄДРПОУ: 44092294ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Килимок дієлектричний- ID: UA-2026-08-31-008568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241858
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44830000-7 (мастики, шпаклівки, замазки)- ID: UA-2026-08-31-008581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241855
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем (Клемні колодки)- ID: UA-2026-08-31-008580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241854
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гайки, шайби- ID: UA-2026-08-31-008577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241853
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незалежної оцінки арештованого майна у виконавчому провадженні ВП № 45301077- ID: UA-2026-08-31-008578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241851
Одеське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило силіковане 400 мм., Мастило червоне до бензотримера- ID: UA-2026-08-31-008572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241847
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зв'язку- ID: UA-2026-08-31-008573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241844
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДВОДОКАНАЛ" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 45665781ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заклепочник, склоріз- ID: UA-2026-08-31-008569-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241843
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Коригування кошторисної частини...×-
код ДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Коригування кошторисної частини проектної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт вулиці Студентської від перехрестя з вулицею Шевченка до перехрестя з проспектом Соборним у м. Олександрії Кіровоградської області. Коригування")
- ID: UA-2026-08-31-008560-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241842
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30327520ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту балансирної підвіски напівпричепа ЧМЗАП 5523 А.- ID: UA-2026-08-31-008459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241841
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної...×-
Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009766N)
- ID: UA-2026-08-31-008566-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241840
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІЗОЛЯТОРИ- ID: UA-2026-08-31-008563-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241839
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 30083966ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діля...×-
Послуги з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок частини території Самарівської сільської ради
- ID: UA-2026-08-31-008565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241837
САМАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334655ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -