-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є...×-
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ
- ID: UA-2026-08-31-010813-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244088
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест смужки Акку-чек Актив, 50шт.,тест на Тропонин .- ID: UA-2026-08-31-010821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244087
КНП Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги ЄДРПОУ: 41835741ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до...×-
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
- ID: UA-2026-08-31-010835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244084
Опорний заклад загальної середньої освіти "Любешівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області ЄДРПОУ: 23017227ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)- ID: UA-2026-08-31-010815-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244083
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поховання Захисників та Захисниць України- ID: UA-2026-08-31-010808-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244082
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04382056ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-010810-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244080
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010833-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244077
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Переведення в довгострокове зберігання...×-
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Переведення в довгострокове зберігання трансформатора типу SFP-130000/165 філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-010816-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244076
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з проведення позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку ел...×-
послуги з проведення позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку електричної енергії
- ID: UA-2026-08-31-010806-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244075
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Насіння кунжуту білого, ядра насіння соняшников...×-
Продукти харчування для здобувачів освіти (Насіння кунжуту білого, ядра насіння соняшникового)
- ID: UA-2026-08-31-010809-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244074
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-010805-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244072
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп'ютерної техніки та оргтехніки- ID: UA-2026-08-31-010812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244067
Державна установа "Табір для тримання військовополонених "Центр 5" ЄДРПОУ: 08562973ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило тверде туалетне- ID: UA-2026-08-31-010789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244061
Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)" ЄДРПОУ: 08564529ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Метальна машина Do-all outdoors Flyway 30 (спеціального призначення), мішень IPSC класичн...×-
Метальна машина Do-all outdoors Flyway 30 (спеціального призначення), мішень IPSC класична картон (спеціального призначення), тарілка стендова Eurotarget Standard orange (спеціального призначення), мішень ІБІС IPSC метрична 460*760 мм гофрокартон (спеціального призначення).
- ID: UA-2026-08-31-010781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244060
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 35210000-9 Тренувальні мішеніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя (01-001 Пензель флейцевий, тип "Стандарт" 1"";...×-
44510000-8 - Знаряддя (01-001 Пензель флейцевий, тип "Стандарт" 1""; 01-002 Пензель флейцевий, тип "Стандарт" 1,2"")
- ID: UA-2026-08-31-010787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244059
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24636045ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -