-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому- ID: UA-2026-08-31-001970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235267
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення процедури присвоєння/підтвердження професійної кваліфікації з професії кухар- ID: UA-2026-08-31-001966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235265
Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26235226ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення спеціального обстеження пошкоджених конструктивних елементів ІІ мосту...×-
Послуги з проведення спеціального обстеження пошкоджених конструктивних елементів ІІ мосту Преображенського через річку Старий Дніпро в місті Запоріжжя
- ID: UA-2026-08-31-001959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235264
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 44921382ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Вікентія Беретті, 6А, прочищення зливостічної мережі за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45330000-9 (Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-001958-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235263
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-001968-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235262
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-08-31-001956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235258
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-001945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235256
АНДРІЯШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04391167ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шаховий інвентар за ДК 021:2015 (CPV) : 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та ін...×-
Шаховий інвентар за ДК 021:2015 (CPV) : 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар
- ID: UA-2026-08-31-001953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235255
Середня загальноосвітня школа №100 м. Львова ЄДРПОУ: 22350203ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали- ID: UA-2026-08-31-001930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235254
Військова частина А3814 ЄДРПОУ: 08173042ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації- ID: UA-2026-08-31-001949-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235253
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконкому Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 37018584ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби різні- ID: UA-2026-08-31-001954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235251
ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шлея- ID: UA-2026-08-31-001950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235249
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 18910000-1 Шорно-сідельні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік фруктовий- ID: UA-2026-08-31-001951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235248
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадроцикл- ID: UA-2026-08-31-001938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235246
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса ЄДРПОУ: 14321736ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цілодобове спостереження та обслуговування системи пожежної сигналізації- ID: UA-2026-08-31-001944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235245
Гуманітарний ліцей Ямпільської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26244797ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -