-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення спеціального обстеження пошкоджених конструктивних елементів ІІ мосту Преображенського через річку Старий Дніпро в місті Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001959-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bae2658b5faf4c7596f83972a331ecd9
Внутрішній номер закупівлі:
30235264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001959-a
Замовник:
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44921382
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 214
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 18.08.2026 року № 57 (далі - Протокол №57) існує потреба у здійсненні Закупівлі. У зв’язку з нагальною необхідністю визначення фактичного технічного стану мостової споруди II мосту Преображенського, яка зазнала руйнувань внаслідок збройної агресії 16.08.2026 року, з метою оцінки характеру та ступеня пошкоджень, визначення можливості її подальшої безпечної експлуатації, а також встановлення обсягу першочергових заходів, необхідних для забезпечення безпеки руху та недопущення подальшого руйнування конструктивних елементів, враховуючи обмежений час та терміни виконання відповідно до Протоколу №57, у Замовника відсутня можливість проведення цієї закупівлі у строки, встановлені Особливостями.
При цьому згідно з протоколом №57 та службовою запискою підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі послуг з проведення спеціального обстеження пошкоджених конструктивних елементів ІІ мосту Преображенського через річку Старий Дніпро в місті Запоріжжя (Код ДК 021:2015 - 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуг здійснюється за фактом надання належної якості послуг на підставі оформленого належним чином Акту наданих послуг протягом 20 робочих днів з моменту отримання фінансування на розрахунковий рахунок Замовника на послуги за даним Договором
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення спеціального обстеження пошкоджених конструктивних елементів ІІ мосту Преображенського через річку Старий Дніпро в місті Запоріжжя
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ІІ мост Преображенського через річку Старий Дніпро
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Національний інститут розвитку інфраструктури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03450778
-
Контактна особа:
Цинка Анатолій Олександрович 0444563415
-
Адреса:
03113, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Берестейський, буд. 57
Ціна пропозиції
170 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
33fcd767f7cc48bc8d0b658afddbb88f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001959-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Національний інститут розвитку інфраструктури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03450778
-
Адреса:
03113, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Берестейський, буд. 57
Номер договору:
64
Сума договору:
170 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
141 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний