-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проїздні квитки для проїзду в міському транспорті учнів Ліцею №1 Павлоградської міської ра...×-
Проїздні квитки для проїзду в міському транспорті учнів Ліцею №1 Павлоградської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-005871-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264669
Ліцей №1 Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 26328241ДК 021:2015: 34980000-0 Транспортні квиткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання по правилах технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-09-02-005877-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264668
КОЛОДЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КОРНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25315437ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Для підготовки до опалювального сезону послуги з ремонту, технічного обслуговування і пов...×-
Для підготовки до опалювального сезону послуги з ремонту, технічного обслуговування і повірки контрольно-вимірювальних приладів
- ID: UA-2026-09-02-005875-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264666
Комунальне підприємство теплових мереж м. Берестин ЄДРПОУ: 32464827ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійне перукарське електрообладнання- ID: UA-2026-09-02-005866-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264665
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із технічного обслуговування та ремонту домофонної системи, встановленої у ЗДО №75...×-
Послуги із технічного обслуговування та ремонту домофонної системи, встановленої у ЗДО №75 Львівської міської ради за адресою: м.Львів, вул. Виговського,75 (ДК 021:2015:50340000-0 -Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-005869-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264664
Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321682ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для приміщень (ліжка)- ID: UA-2026-09-02-005860-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264662
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 34706804ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 44810000-1 — фарби (емаль)- ID: UA-2026-09-02-005870-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264661
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Led панель Lebron 36Вт; Led світильник 27w- ID: UA-2026-09-02-005865-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264660
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
АХД2000 1000мл- ID: UA-2026-09-02-005861-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264659
ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЗДО ЄДРПОУ: 26509865ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-02-005851-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264657
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 31650000-7 Ізоляційне приладдя (Ізострічка)- ID: UA-2026-09-02-005857-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264656
Господарський суд Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 03499939ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бухгалтерські та аудиторські послуги- ID: UA-2026-09-02-005854-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264653
ГО "АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР "НАУКА ТА ОСВІТА" ЄДРПОУ: 35503135ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
66510000-8 Страхові послуги («Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності в...×-
66510000-8 Страхові послуги («Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» - автомобіль:MERCEDES-BENZ Sprinter 516CDI)
- ID: UA-2026-09-02-005849-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264650
Комунальне некомерційне підприємство "Коропська центральна лікарня" Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 02006294ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку...×-
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги пультової охорони) за об'єктом: Андрущанська початкова школа Полтавської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 1-а, с. Андрушки, Полтавський район (75240000-0)
- ID: UA-2026-09-02-005847-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264648
Департамент освіти Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 02145725ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 14810000-2 Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-02-005862-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264647
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -