-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні...×-
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний двоколісний вантажний
- ID: UA-2026-08-31-006644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239944
ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-006642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239940
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 04058829ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля послуги з технічного обслуговування системи газопостачання підприємств, організа...×-
Закупівля послуги з технічного обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ
- ID: UA-2026-08-31-006632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239937
Лешнівський заклад дошкільної освіти Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 22354017ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 72410000-7 По...×-
Електронні комунікаційні послуги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 72410000-7 Послуги провайдерів)
- ID: UA-2026-08-31-006647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239936
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ХОКЕЮ "СОКІЛ" ЄДРПОУ: 43197718ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві кріпильні вироби та засоби кріплення троса- ID: UA-2026-08-31-006649-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239935
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту дорожнього покриття по вул.Джерельна с.Селище Вінницького рай...×-
Послуги по поточному ремонту дорожнього покриття по вул.Джерельна с.Селище Вінницького району
- ID: UA-2026-08-31-006630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239932
Літинська селищна рада Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325963ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44190000-8 Конструкційні матеріали різні (цвяхи) -придбання матеріалів для проведення р...×-
44190000-8 Конструкційні матеріали різні (цвяхи) -придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-08-31-006634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239929
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки цифровий друк, офсет- ID: UA-2026-08-31-006640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239927
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» ЄДРПОУ: 03338030ДК 021:2015: 22150000-6 БрошуриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24910000-6 - Клеї- ID: UA-2026-08-31-006639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239924
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор BOSCH 70Ah правий +- ID: UA-2026-08-31-006638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239922
Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 43315529ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-08-31-006628-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239921
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветка із штучної замши- ID: UA-2026-08-31-006631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239920
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіски ПВХ 400х300 мм та комплекти дистанційних тримачів для табличок для ПРУ КЗ "Че...×-
Вивіски ПВХ 400х300 мм та комплекти дистанційних тримачів для табличок для ПРУ КЗ "Чемужівський ліцей"
- ID: UA-2026-08-31-006624-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239919
ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії- ID: UA-2026-08-31-006626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239918
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРСЬКА ГІМНАЗІЯ №2 ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21739732ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лаб...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лабораторії біології Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області по створенню сучасного освітнього простору за адресою: Сумська область, Сумський район, місто Лебедин, вулиця Героїв Майдану, будинок 18»
- ID: UA-2026-08-31-006623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239916
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-