-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної...×-
Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі ЗМЕМ АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 30_000047N)
- ID: UA-2026-08-31-008678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241951
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-008676-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241948
Гощанська гімназія Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 22557466ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проє...×-
Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проєктною документацією по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі гуртожитку комунального закладу «Запорізький фаховий коледж мистецтв і культури ім. П.І. Майбороди» за адресою: бульв. Марії Примаченко, 22, м. Запоріжжя» згідно ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
- ID: UA-2026-08-31-008672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241946
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-008673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241945
ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20562757ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іс...×-
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Миколаївська область)
- ID: UA-2026-08-31-008669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241944
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008668-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241943
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-008689-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241942
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (Містер Мускул, Сантрі гель, Мило рідке, Містер Пропер для підлоги)...×-
Продукція для чищення (Містер Мускул, Сантрі гель, Мило рідке, Містер Пропер для підлоги) Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської ради структурний підрозділ с. Сальник
- ID: UA-2026-08-31-008665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241941
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Кілька в томатному соусі (230 г); сардина...×-
Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Кілька в томатному соусі (230 г); сардина в томатному соусі (230 г); сардина в олії (230 г)) за ДК 021:2015: 15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви
- ID: UA-2026-08-31-008629-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241938
Гадяцький геріатричний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189201ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-008647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241932
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спрей-змазка 400мл; Змазка для гідравлічних систем 1л.; Змазка 10W-30(1л)- ID: UA-2026-08-31-008666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241930
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380...×-
Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
- ID: UA-2026-08-31-008646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241926
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шолом захисний з сіткою і навушниками- ID: UA-2026-08-31-008653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241924
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-08-31-008644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241922
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33879077ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Логотип для будинку культури с. Чагор Чагорської територіальної громади- ID: UA-2026-08-31-008648-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241920
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418498ДК 021:2015: 22458000-5 Друкована продукція на замовленняАктивна -