-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для гуртожитків .- ID: UA-2026-08-31-008777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242048
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків ЄДРПОУ: 05537452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило- ID: UA-2026-08-31-008775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242046
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ущільнювач розтрубних з’єднань- ID: UA-2026-08-31-008773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242044
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації Державної повірки Сигналізатора загазованості Варта 1-03 з двома дат...×-
Послуги з організації Державної повірки Сигналізатора загазованості Варта 1-03 з двома датчиками, манометрів та напоромірів
- ID: UA-2026-08-31-008770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242042
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА ЄДРПОУ: 08038284ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування життя- ID: UA-2026-08-31-008767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242037
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба Мальта Т-1 60 см.+ умивальник Руна; GL SUS моно кран нержавійка; Сифон для умивальни...×-
Тумба Мальта Т-1 60 см.+ умивальник Руна; GL SUS моно кран нержавійка; Сифон для умивальника ¼*32 литий випуск
- ID: UA-2026-08-31-008768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242036
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гаря...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-008765-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242035
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-008769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242034
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт автомобіля Renault Duster, ВС 4858МР- ID: UA-2026-08-31-008766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242033
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 05759310ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки і видачі технічних умов на приєднання до системи централізованого водов...×-
Послуги з розробки і видачі технічних умов на приєднання до системи централізованого водовідведення
- ID: UA-2026-08-31-008751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242032
Шацький національний природний парк ЄДРПОУ: 02139363ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт і технічне обслуговування легкового автомобіля Volkswagen Transporter АВ54...×-
Поточний ремонт і технічне обслуговування легкового автомобіля Volkswagen Transporter АВ5480ЕС
- ID: UA-2026-08-31-008748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242025
Комунальний заклад Вінницька школа вищої спортивної майстерності ЄДРПОУ: 20090212ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маску...×-
Код ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маскувальна антидронова)
- ID: UA-2026-08-31-008750-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242024
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі Громадського будинку Спальний корпус Літ. - «А - 2» інв.№ 1013101...×-
Поточний ремонт покрівлі Громадського будинку Спальний корпус Літ. - «А - 2» інв.№ 10131014 за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н. Новосілківська с/рада, урочище «Плитила-2»
- ID: UA-2026-08-31-008760-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242023
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні набори, компоненти та аксесуари для робототехніки та програмування ( ДК 021-2015...×-
Навчальні набори, компоненти та аксесуари для робототехніки та програмування ( ДК 021-2015: 80520000-5 - Навчальні засоби)
- ID: UA-2026-08-31-008755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242022
Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20834428ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі учбового корпусу з прибудовою та підвалом за адресою: вул. Пли...×-
Капітальний ремонт покрівлі учбового корпусу з прибудовою та підвалом за адресою: вул. Плисюка, 50, с. Степанці, Черкаський р-н, Черкаська обл. (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-008763-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242021
Державний навчальний заклад Канівське вище професійне училище ЄДРПОУ: 05538033ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -