-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з супроводження впровадженого програмного забезпечення розрахунку заробтної плати- ID: UA-2026-09-02-009006-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267811
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Сокирянської міської ради Чернівецької області ЄДРПОУ: 38462935ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.- ID: UA-2026-09-02-009029-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267809
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці гумові.- ID: UA-2026-09-02-009023-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267803
Відділ освіти, молоді та спорту Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 43724001ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за поточним ремонтом дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського...×-
Технічний нагляд за поточним ремонтом дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-009010-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267800
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-02-009020-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267799
БЕРЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561976ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губки та серветки- ID: UA-2026-09-02-009016-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267792
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418162ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-009021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267791
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та х...×-
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))
- ID: UA-2026-09-02-009008-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267790
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І.ШАПОВАЛА" ЄДРПОУ: 31437719ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик, основа для вирівнювання, суміш "Короїд", цемент- ID: UA-2026-09-02-009004-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267788
КЗ ТВ "Пелагіївський" ЄДРПОУ: 38551946ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000...×-
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
- ID: UA-2026-09-02-009003-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267787
Комунальне підприємство "ЕКО-САН" ЄДРПОУ: 38429746ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ПК-26Т_0364_ВО) Мило господарське- ID: UA-2026-09-02-008998-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267784
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи водовідведення для Комунального закладу дошкільної осв...×-
Послуги з поточного ремонту системи водовідведення для Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 290 Криворізької міської ради за адресою: 50093 Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Довгинцівський район, вул. Донецька , 5Б
- ID: UA-2026-09-02-008993-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267783
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'я...×-
Крупа. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
- ID: UA-2026-09-02-008989-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267778
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005310ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Прилади обліку теплової енергії)- ID: UA-2026-09-02-008988-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267776
КП "Коменергосервіс" ЄДРПОУ: 36639101ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського...×-
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області (ділянка 3)
- ID: UA-2026-09-02-008977-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267775
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-