-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор Fogo F4001iSE- ID: UA-2026-09-01-010759-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257577
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення ко...×-
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
- ID: UA-2026-09-01-010770-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257576
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання інформаційних послуг LIGA 360 BASIC (абонентське обслуговування), що пер...×-
Послуги з надання інформаційних послуг LIGA 360 BASIC (абонентське обслуговування), що передбачає надання консультацій та супровід у використанні комп'ютерної програми
- ID: UA-2026-09-01-010769-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257575
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Бездротовий імідж-сканер штрих-кодів- ID: UA-2026-09-01-010749-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257574
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до шкільного автобусу- ID: UA-2026-09-01-010767-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257570
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор Lenovo L27-4e (68CDKAC1UA) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання,деталіз...×-
Монітор Lenovo L27-4e (68CDKAC1UA) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання,деталізований код30231310-3 Плоскопанельні дисплеї)
- ID: UA-2026-09-01-010762-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257569
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24014538ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі (Капуста, Морква, Цибуля, Буряк)- ID: UA-2026-09-01-010741-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257566
Відділ освіти Роменської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 02147919ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015- 15110000-2 М’ясо (Печінка куряча, охолоджена, ДСТУ 3143 (код ДК 021:2015-...×-
код ДК 021:2015- 15110000-2 М’ясо (Печінка куряча, охолоджена, ДСТУ 3143 (код ДК 021:2015-15110000-2 М’ясо))
- ID: UA-2026-09-01-010751-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257565
Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради ЄДРПОУ: 05425307ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампадки- ID: UA-2026-09-01-010756-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257564
Відділ з питань культури Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44080127ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою)...×-
Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-01-010757-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257562
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 30886427ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник 647- ID: UA-2026-09-01-010742-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257561
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 42295601ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральна машина великогабаритна- ID: UA-2026-09-01-010732-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257559
КЗ "Вишневий ЗДО "Яблунька" ЄДРПОУ: 37606061ДК 021:2015: 42716000-8 Пральні машини, машини для сухого чищення та сушильні машиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпатель гумова ручка- ID: UA-2026-09-01-010734-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257558
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004634ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-010754-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257557
ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-010752-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257556
КУ "Анрушівська школа мистецтв" ЄДРПОУ: 20413419ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -