-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди д.3мм тубус 2,5 кг ТМ Monolit РЦ- ID: UA-2026-08-31-002473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235771
КП "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 30598710ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари- ID: UA-2026-08-31-002455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235768
Військова частина А4941 ЄДРПОУ: 26638846ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-08-31-002471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235767
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484474ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для відзначення та нагородження- ID: UA-2026-08-31-002472-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235766
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Люк каналізаційний полімер-піщаний 25 т- ID: UA-2026-08-31-002465-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235765
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" ЄДРПОУ: 34674102ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунковий набір- ID: UA-2026-08-31-002462-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235763
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини для бензоінструменту- ID: UA-2026-08-31-002468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235761
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярське приладдя)- ID: UA-2026-08-31-002466-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235760
Комунальне некомерційне підприємство "Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 38072476ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних...×-
Послуга з виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, які розташовані на території Сокирянської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-002464-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235759
Сокирянська міська рада ЄДРПОУ: 04062156ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 72310000-1 Послуги з обробки даних (обробка даних та перевидача кваліфікованого сер...×-
Код ДК 72310000-1 Послуги з обробки даних (обробка даних та перевидача кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки; постачання КП "Програмний комплекс "Варта" з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису)
- ID: UA-2026-08-31-002459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235758
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби фасовані- ID: UA-2026-08-31-002454-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235756
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки (Бланк Акт про передачу А5/1, Бланк Договір А4/2, Бланк Індивідуальний план + шкала...×-
Бланки (Бланк Акт про передачу А5/1, Бланк Договір А4/2, Бланк Індивідуальний план + шкала А4/2, Бланк Індивідуальний план А4/1, зошит 48 арк.)
- ID: UA-2026-08-31-002458-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235755
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 35205472ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-002463-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235745
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для сільськогосподарської та лісозаготівельної техніки- ID: UA-2026-08-31-002452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235743
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна апаратура код за ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітл...×-
Світильники та освітлювальна апаратура код за ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
- ID: UA-2026-08-31-002433-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235742
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -