-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна апаратура код за ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002433-a
Завершена
157 470.00
UAH без ПДВ
Номер:
744130313f1b4987bf63c8f9b64ab294
Внутрішній номер закупівлі:
30235742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002433-a
Замовник:
Львівська національна академія мистецтв
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071027
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, Львів, Кубійовича, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черних Олена 380632156553 chernykholena100@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-17-007935-a
Очікувана вартість:
157 470.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильники та освітлювальна апаратура код за ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Худобін Володимир Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1450804432
-
Адреса:
04212, Україна, м. Київ, вулиця З. Гайдай будинок 3 квартира 15
Ціна пропозиції
157 470.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2b30ae2ae1f494dac4d738b1477a529
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002433-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Худобін Володимир Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1450804432
-
Адреса:
04212, Україна, м. Київ, вулиця З. Гайдай будинок 3 квартира 15
Номер договору:
27/08/2026
Сума договору:
157 470.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний