-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний штіль, фільтр паливний штіль- ID: UA-2026-09-02-011460-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270227
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015- 22820000-4 - Бланки- ID: UA-2026-09-02-011469-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270225
КНП "РМЦПМСД" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 38407455ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги спортзалу Колодянського ліцею Ярунської сільської ради за адресою:...×-
Поточний ремонт підлоги спортзалу Колодянського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 49А, с. Колодянка, Звягельський р-н, Житомирська області
- ID: UA-2026-09-02-011416-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270224
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:57)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Потенціометр- ID: UA-2026-09-02-011457-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270223
Комунальне підприємство "Конотопське транспортне управління" ЄДРПОУ: 03328557ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна однофазного лічильника- ID: UA-2026-09-02-011458-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270222
Відділ культури,молоді,спорту та туризму Дубовецької сільської ради ЄДРПОУ: 44073116ДК 021:2015: 50411300-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників електроенергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (послуги з комплексних геодезичних...×-
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (послуги з комплексних геодезичних вишукувань земель комунальної власності для містобудівних потреб, площею 1,5 га по вулиці Тернопільська в місті Бережани, з виготовленням топографічного плану М - 1:500 в паперовому та електронному стані)
- ID: UA-2026-09-02-011450-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270221
Бережанська міська рада ЄДРПОУ: 04058491ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена хек- ID: UA-2026-09-02-011449-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270220
Штунський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018190ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція "ТП-0339" (інв. № 00803141/01). Реконструкція ЛЕП "ПЛ 0,4 кВ...×-
Реконструкція "ТП-0339" (інв. № 00803141/01). Реконструкція ЛЕП "ПЛ 0,4 кВ ТП-0339 Л-10 м.Дергачі вул.Садова, дитсадок" (інв. № 00300734/09) для зовнішнього електропостачання об`єкта "Дергачівський заклад дошкільної освіти комбінованого типу № 2 "Лелеченька" Дергачівської міської ради Харківської області" за адресою: вул. Садова, буд. 8К, м. Дергачі, Харківський р-н, Харківська обл., Україна
- ID: UA-2026-09-02-011451-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270219
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ритуальних послуг- ID: UA-2026-09-02-011454-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270218
Чернівецька селищна рада ЄДРПОУ: 04326856ДК 021:2015: 98371200-6 Ритуальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-09-02-011446-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270212
Комунальний заклад "Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Надія" Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 04591529ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластифікатор ODV 5л Group (24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція)- ID: UA-2026-09-02-011438-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270211
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Донорські кошти
Тепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або екві...×-
Тепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-02-011419-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270209
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3058 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ІЗМАЇЛ) ЄДРПОУ: 24520810ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити теплокамер- ID: UA-2026-09-02-011436-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270208
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Урна для сміття вулична (19л)- ID: UA-2026-09-02-011443-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270205
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСАНЖАРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 01999425ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-011435-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270204
Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Буринської міської ради ЄДРПОУ: 45285931ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -