-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити теплокамер
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011436-a
Завершена
2 508 406.80
UAH з ПДВ
Номер:
e880efdc8ce24b16be4fa40c47a9d677
Внутрішній номер закупівлі:
30270208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011436-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сидор Катерина Олександрівна +380536758722 sidorekaterina3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 508 406.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита теплокамери П2,5*1,75*2,2-1
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П2,5*2*0,2-2
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,6*2,5*0,2-2
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3*2,5*0,2-2
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П4*2*0,2-2
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П4*2*0,2
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,4*1,7*0,2-1
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,5*1,7*0,2-2
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,4*2,2*0,2-2
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,4*2*0,2-1
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П2,7*1,7*0,2-1
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3*1,7*0,2-1
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ«СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42046647
-
Контактна особа:
Чорний Леонід Михайлович 0523621730
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Героїв Чорнобиля, 29
Ціна пропозиції
2 508 406.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
430a4a2ecb0645f69f44be3ce4df1ee3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011436-a-a1
Постачальник:
ТОВ«СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42046647
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Героїв Чорнобиля, 29
Номер договору:
5322
Сума договору:
2 508 406.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 090 339.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний