-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мультиметр- ID: UA-2026-09-02-013290-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272030
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ізоляційне приладдя- ID: UA-2026-09-02-013288-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272028
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертизи кошторисної документації проєкту будівництва: "Реконс...×-
Послуги з проведення експертизи кошторисної документації проєкту будівництва: "Реконструкція теплового пункту адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/9"
- ID: UA-2026-09-02-013300-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272027
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00032945ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік фруктовий- ID: UA-2026-09-02-013298-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272024
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-02-013293-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272023
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПИКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 24894752ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабельна збірка KINGSIGNAL HCAHY-50-9 1/2 S Superflex N-Male to N-male 30 м (пара)- ID: UA-2026-09-02-013291-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272022
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 31330000-8 Коаксіальні кабеліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво будівель за кодом CPV за ДК 021:2015-45210000-2 - Капітальний ремонт гідроізол...×-
Будівництво будівель за кодом CPV за ДК 021:2015-45210000-2 - Капітальний ремонт гідроізоляції частини відмостки будівлі Дергачівського районного суду Харківської області за адресою: 62300, Україна, Харківська область, м. Дергачі, вул. Європейська, 63
- ID: UA-2026-09-02-013296-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272021
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області ЄДРПОУ: 26281249ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
44160000-9 за ДК 021:2015 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супу...×-
44160000-9 за ДК 021:2015 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (Труби 29НК-ВИ, сплав ковар)
- ID: UA-2026-09-02-013295-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272020
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44190000-8 Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-02-013301-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272019
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автосервісу- ID: UA-2026-09-02-013292-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272018
Комунальне некомерційне підприємство "Радехівська центральна районна лікарня" Радехівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 01998101ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний аварійний ремонт гуртожитку № 15 (кімнати 6-12, 6-14, 7-11, 7-12, 8-12, 8-14, 9-1...×-
Поточний аварійний ремонт гуртожитку № 15 (кімнати 6-12, 6-14, 7-11, 7-12, 8-12, 8-14, 9-12, 9-15, 10-10, 10-11, 10-14, 10-15, 11-11, 11-12, 11-13, 11-15, 12-15 /заміна вікон - 17 конструкцій/) КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 5, що були пошкоджені внаслідок агресії російської федерації
- ID: UA-2026-09-02-013286-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272017
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мультимедійні проєктори- ID: UA-2026-09-02-013285-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272016
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 17:32)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карти пам’яті (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-09-02-013287-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272015
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ЄДРПОУ: 41760289ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільний телефон NOKIA ((Для службового використання працівниками апарату міської ради) (...×-
Мобільний телефон NOKIA ((Для службового використання працівниками апарату міської ради) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)32250000-0 - Мобільні телефони)
- ID: UA-2026-09-02-013289-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272014
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Блок багатоканального швидкого заряджання BanderaPower 225S- ID: UA-2026-09-02-013140-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272013
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:01)
-