• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний аварійний ремонт гуртожитку № 15 (кімнати 6-12, 6-14, 7-11, 7-12, 8-12, 8-14, 9-12, 9-15, 10-10, 10-11, 10-14, 10-15, 11-11, 11-12, 11-13, 11-15, 12-15 /заміна вікон - 17 конструкцій/) КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 5, що були пошкоджені внаслідок агресії російської федерації

538_45420000-7

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

414 200.80 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
42
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6752223227474a21a1195d052a5a096e
Внутрішній номер закупівлі: 30272017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013286-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 414 200.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:37 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:37 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:37 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴414 200.80 Поточний аварійний ремонт гуртожитку № 15 (кімнати 6-12, 6-14, 7-11, 7-12, 8-12, 8-14, 9-12, 9-15, 10-10, 10-11, 10-14, 10-15, 11-11, 11-12, 11-13, 11-15, 12-15 /заміна вікон - 17 конструкцій/) КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 5, що були пошкоджені внаслідок агресії російської федерації