-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Губки для посуду)
- ID: UA-2026-08-31-010683-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243948
Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 41414420ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-010661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243947
Військова частина А4633 ЄДРПОУ: 26631896ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного др...×-
код ДК 021:2015: - 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (катриджі)
- ID: UA-2026-08-31-010678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243943
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічна продукція різна- ID: UA-2026-08-31-010684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243942
КП Яворівської міської ради "Житлокомунсервіс" ЄДРПОУ: 37288833ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Управління проектом по поточному ремонту-технічний нагляд за об'єктом: "Код за Д...×-
Управління проектом по поточному ремонту-технічний нагляд за об'єктом: "Код за ДК021:2015 71520000-9-Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з поточного середнього ремонту частини дороги комунальної власності по вулиці Набережна у селищі Драбів, Золотоніського району, Черкаської області "
- ID: UA-2026-08-31-010681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243941
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407690ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний зварювальний апарат Tumtec FST - 15H- ID: UA-2026-08-31-010679-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243939
Державна установа "Табір для тримання військовополонених "Центр 5" ЄДРПОУ: 08562973ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Страхування транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-010671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243937
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3059 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25575730ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Білизна. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010675-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243936
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-010668-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243934
МЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33993329ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-010672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243933
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, серветки, рушник паперовий- ID: UA-2026-08-31-010670-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243930
Славутська гімназія №4 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26514587ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Установка накопичення енергії з використанням гібридного інвертора, акумуляторної батареї...×-
Установка накопичення енергії з використанням гібридного інвертора, акумуляторної батареї та супутнього обладнання для безперебійного водопостачання мешканців Богодухівської громади для водозабору вул. Воїнської Слави, 1Б
- ID: UA-2026-08-31-010667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243929
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для нового будівництва електричних мереж для...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для нового будівництва електричних мереж для електропостачання електроустановок магазину продовольчих та непродовольчих товарів,ТОВ " КОМФОРТБУД " ,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-010664-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243927
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:37820000-2 приладдя для образотворчого мистецтва (ДК 021:2015:37822100-7 Кольо...×-
ДК 021:2015:37820000-2 приладдя для образотворчого мистецтва (ДК 021:2015:37822100-7 Кольорові олівці) (Харківська область)
- ID: UA-2026-08-31-010663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243926
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до ва...×-
Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-010662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243925
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -