-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи- ID: UA-2026-08-31-011246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244507
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодніс...×-
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-011237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244503
Новодністровська міська рада ЄДРПОУ: 05398510ДК 021:2015: 44910000-2 Будівельний каміньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок, завіси- ID: UA-2026-08-31-011230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244502
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-011238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244501
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" ЄДРПОУ: 38331800ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
- ID: UA-2026-08-31-011229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244500
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поштові марки (стандартні, художні) та марковані конверти- ID: UA-2026-08-31-011241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244499
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-08-31-011234-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244498
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корпус замка 55 (сердцевина С70)- ID: UA-2026-08-31-011231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244497
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
- ID: UA-2026-08-31-011232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244496
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болт замковий з грибковидною головкою 6*40 повна різьба (0,95 кг = 100 шт.) 318-17; Га йка...×-
Болт замковий з грибковидною головкою 6*40 повна різьба (0,95 кг = 100 шт.) 318-17; Га йка М6 (0,9 кг = 500 шт.) 300-54 Team; Дюбель розпірний загального призначення 10*60 001-25 Team; Саморіз для г/к в дерево 4,2*80 (0,78 кг = 200 шт.) 107-112 Team; Шайба збільшена 6*17 (1,05 кг = 500 шт.) 312-23; Шуруп гартований з потаємною головкою 4,5*45 (1,25 кг = 500 шт.) 160-40 Team»
- ID: UA-2026-08-31-011233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244495
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пральні машини промислові та Сушильні машини- ID: UA-2026-08-31-011222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244494
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 16:55)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Страхування майна- ID: UA-2026-08-31-011219-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244493
Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернівецькій області ЄДРПОУ: 34802906ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (за кодом ЄЗС ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладд...×-
Канцелярські товари (за кодом ЄЗС ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-08-31-011225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244491
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабельна збірка Kingsignal- ID: UA-2026-08-31-011202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244489
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 31330000-8 Коаксіальні кабеліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2223.1 «Місцеві...×-
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2223.1 «Місцеві каналізаційні та водостічні мережі»(послуги з поточного ремонту мереж водовідведення (послуги з утримання в належному стані внутрішніх мереж водовідведення) з заміною двох насосів каналізаційних (сололіфтів) та трубопроводу каналізації у найпростішому укритті в ліцеї № 127 Дарницького району м. Києва на вулиці Ялтинська , 13 )»
- ID: UA-2026-08-31-011220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244486
ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -