-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-01-011459-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258263
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення- ID: UA-2026-09-01-011458-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258262
Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) комбінованого типу № 56 "ПАРОСТОК НАДІЇ" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 45264204ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Горошок зелений заморожений; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмі...×-
Горошок зелений заморожений; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній; Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна; Суміш фруктово-ягідна, заморожена; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002
- ID: UA-2026-09-01-011453-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258257
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (55524000-9 - Кейтерингові послуги для шкіл) (послуги з організації г...×-
Кейтерингові послуги (55524000-9 - Кейтерингові послуги для шкіл) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради ) 5 лотів
- ID: UA-2026-09-01-011452-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258255
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ламінат (8279) Дуб Пастельний 1288*195*8мм (2,2604кв,м) і комплектуючі, матеріали для ремо...×-
Ламінат (8279) Дуб Пастельний 1288*195*8мм (2,2604кв,м) і комплектуючі, матеріали для ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-01-011451-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258254
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького ЄДРПОУ: 00492990ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб дезинфікуючий "Бланідас 300"- ID: UA-2026-09-01-011449-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258253
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-01-011450-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258252
Бродівський ліцей Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 21748033ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Худі та жилети з індивідуальним нанесенням інформації за ДК 021:2015: 18230000-0 — Верхній...×-
Худі та жилети з індивідуальним нанесенням інформації за ДК 021:2015: 18230000-0 — Верхній одяг різний
- ID: UA-2026-09-01-011446-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258250
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»- ID: UA-2026-09-01-011444-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258249
ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46205401ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011445-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258248
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (розчинник, грунтовка)- ID: UA-2026-09-01-011443-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258247
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-011442-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258246
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38131220ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-01-011438-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258245
КУЛЕВЧАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЄДРПОУ: 35623180ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з промивання каналізаційної мережі за адресою вул. Бетонна, 3, м. Кременчук, Полта...×-
Послуги з промивання каналізаційної мережі за адресою вул. Бетонна, 3, м. Кременчук, Полтавська обл.
- ID: UA-2026-09-01-011441-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258244
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві вироби в асортименті- ID: UA-2026-09-01-011439-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258243
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -