-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-09-04-001953-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290746
КОЦЮБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13736671ДК 021:2015: 18424000-7 РукавичкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2026-09-04-001949-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290745
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОБОЛОНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43910982ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупа гречана;15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості...×-
Борошно та крупа гречана;15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості за ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-04-001977-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290744
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25667188ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур’єрські послуги (доставка по Україні): вантажі від 0.5 кг (резервний постачальник) (ID...×-
Кур’єрські послуги (доставка по Україні): вантажі від 0.5 кг (резервний постачальник) (ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-04-30-3069260) (Звіт про укладення договору)
- ID: UA-2026-09-04-001943-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290743
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК" ЄДРПОУ: 14360570ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців- ID: UA-2026-09-04-001975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290742
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим» (79620000-6 за ДК 021:2015)...×-
«Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим» (79620000-6 за ДК 021:2015) (Послуга «Публікація вакансії Стандарт» на сайті Work.ua)
- ID: UA-2026-09-04-001954-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290739
Державне підприємство "Голос України" ЄДРПОУ: 13670848ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджмент (Послуги розроблення місце...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджмент (Послуги розроблення місцевого плану управління відходами Великомостівської міської територіальної громади)
- ID: UA-2026-09-04-001942-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290738
ВЕЛИКОМОСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04056316ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров"я різні- ID: UA-2026-09-04-001951-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290737
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998390ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля дизельного пального та бензину А-95-Євро5-Е10- ID: UA-2026-09-04-001944-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290736
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 31406759ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:53)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ у режимі он-лайн...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ у режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу ВШДБ "Національна сертифікація бухгалтерів 2027" )
- ID: UA-2026-09-04-001955-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290735
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'ної промисловості.(борошно пшеничне, крупа гречана,рис,к...×-
Продукція борошномельно-круп'ної промисловості.(борошно пшеничне, крупа гречана,рис,крупа ячнева,крупа пшенична,крупа перлова,крупа пшоняна, крупа булгур.)
- ID: UA-2026-09-04-001947-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290734
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна, а саме: нежитлової будівлі - протирадіаційно...×-
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна, а саме: нежитлової будівлі - протирадіаційного укриття загальною площею 110,0 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Попович Клементини, 49, село Шевченкове, Калуський районн, Івано-Франківська область
- ID: UA-2026-09-04-001939-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290732
Вигодська селищна рада ЄДРПОУ: 04355875ДК 021:2015: 79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
журнали 1-9 класи- ID: UA-2026-09-04-001946-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290731
СІДЛИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566608ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров'я,різні- ID: UA-2026-09-04-001933-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290730
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК - 1" ЄДРПОУ: 33071508ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслоговування газопроводів та споруд. Класифікація за ДК 021-2015 (C...×-
Послуги з технічного обслоговування газопроводів та споруд. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки ( ФАП Поділля,АЗПСМ Попівці,ФП с.Солоне,ФП Летячі ,АЗПСМ с.Дорогичівка,ФАП с.Бураківка ,АЗПСМ с.Лисівці,ФП с.Садки ,АЗПСМ с.Устечко,ФАП с.Нирків,АЗПСМ с.Синьків ,ФАП с.Дунів,АЗПСМ с.Зозулинці,АЗПСМ с.Торське,ФАП с.Касперівці,ФП с.Дзвиняч,АЗПСМ с.Блищанка,ФАП с.Бедриківці,ФАП Шипівці.
- ID: UA-2026-09-04-001926-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290728
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЗАЛІЩИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ " ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38044086ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -