-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з орга...×-
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з організації культурних заходів із використанням українських документальних фільмів з інформаційно-просвітницькою метою у межах Міжнародного фестивалю документального кіно «Jeden svet» у Братиславі)
- ID: UA-2026-08-31-005666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238968
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 41801670ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уголок,проф.труба- ID: UA-2026-08-31-005678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238966
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 44334000-0 ПрофіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соки фруктові- ID: UA-2026-08-31-005671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238964
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-005673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238963
Балаховицька гімназія ЄДРПОУ: 22563732ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері медичної освіти (Тестові компоненти єдиного державного кваліфікаційного іс...×-
Послуги у сфері медичної освіти (Тестові компоненти єдиного державного кваліфікаційного іспиту (Іспит крок М)
- ID: UA-2026-08-31-005669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238962
Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради ЄДРПОУ: 02011321ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 5532000...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-08-31-005672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238961
"СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23805404ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки)....×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки). РПЗ – 10.30. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-42-04, e-mail: vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-08-31-005665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238960
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля, горох колотий- ID: UA-2026-08-31-005656-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238958
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення- ID: UA-2026-08-31-005662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238957
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації об'єкта архітектури: "Ка...×-
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації об'єкта архітектури: "Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони), сховище обліковий номер № 105093, 105094 за адресою: вулиця Велика Васильківська, 92 у Голосіївському районі м. Києва" Коригування", ДК 021:2015 (CPV) : 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-08-31-005667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238956
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізоляційне приладдя- ID: UA-2026-08-31-005659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238952
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба Хек- ID: UA-2026-08-31-005654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238950
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 05484215ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-005641-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238949
6 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38101636ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції зовнішніх електричних мереж цеху, що розташований за адресою: Берег...×-
Роботи з реконструкції зовнішніх електричних мереж цеху, що розташований за адресою: Берегівський район, Виноградівська ТГ, с. Великі Ком'яти, вул. Соборності, 28 (Нестандартне приєднання)
- ID: UA-2026-08-31-005643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238948
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут нейлоновий 250ммх5,0 білий.- ID: UA-2026-08-31-005640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238947
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -