• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)

Завершена

1 224 990.00 UAH без ПДВ
Номер: 95abf9c68dd240c4b0dee28e442adf0d
Внутрішній номер закупівлі: 30238961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005672-a   
Замовник: "СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Трінчук Марія 380966618192 bvschoolstbogo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 224 990.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 8073 послуга
Період постачання до 24.12.2026
Місце постачання 77712, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н, село Старі Богородчани, вул.Данила Галицького, будинок 1 На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 13689 послуга
Період постачання до 24.12.2026
Місце постачання 77712, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н, село Старі Богородчани, вул.Данила Галицького, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сидорук Василь Михайлович
Ціна пропозиції 1 224 990.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9136716591b44037aa0e23e6a9443095
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005672-a-a1
Постачальник: ФОП Сидорук Василь Михайлович
Номер договору: 85
Сума договору: 1 224 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 85 харчування.pdf
pdf
UA-2026-08-17-011743-a-report.pdf
pdf
Наказ про затвердження обгрунтування підстави здійснення зак...