-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Скоби до будівельного степлеру- ID: UA-2026-09-02-001818-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260702
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобіля- ID: UA-2026-09-02-001807-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260700
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЗЯСЛАВВОДОКАНАЛ" ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14151760ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні,(ДК 021-2015-39510000-0 - Вироби домашнього текстилю)- ID: UA-2026-09-02-001791-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260699
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-001804-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260697
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛАДИЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ РИНОК " Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 31819304ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ПВС 5*1- ID: UA-2026-09-02-001814-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260696
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки об'єкту до опалювального сезону (гідравлічне випробування) в при...×-
Послуги з підготовки об'єкту до опалювального сезону (гідравлічне випробування) в приміщенні КЗ Охтирський міський краєзнавчий музей" за адресою м.Охтирка, вул.Незалежності, буд.10
- ID: UA-2026-09-02-001811-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260695
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОХТИРСЬКИЙ МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ" ЄДРПОУ: 36467182ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарейки- ID: UA-2026-09-02-001809-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260694
Полтавський фаховий коледж мистецтв імені М.В. Лисенка ЄДРПОУ: 02214277ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плитка на стіну, плитка на підлогу- ID: UA-2026-09-02-001803-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260693
КУ Лонковецький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 22772447ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні засоби (Послуги з проведення онлайн - семінару на тему: «Особливості підходу до...×-
Навчальні засоби (Послуги з проведення онлайн - семінару на тему: «Особливості підходу до організації і здійснення заходів з питань цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на виробничих підприємствах, в організаціях та установах у мирний час та під час дії військового стану»)
- ID: UA-2026-09-02-001786-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260692
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт "Алеї Слави" парку Перемоги по вул. Машинобудівників, 25 м....×-
Капітальний ремонт "Алеї Слави" парку Перемоги по вул. Машинобудівників, 25 м. Лозова, Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-001797-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260689
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зошит А4 60кл.скоба арт.44265- ID: UA-2026-09-02-001801-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260687
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання миючих засобів (пральний порошок) ДК 021:2015:39831000-6- ID: UA-2026-09-02-001793-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260686
Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189147ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
моніторинг та вимірювання рівня забруднення повітря- ID: UA-2026-09-02-001789-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260684
ДК 021:2015: 90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітряЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник світлодіодний – код ДК 021:2015 – 31520000-7 - Світильники та освітлювальна арм...×-
Світильник світлодіодний – код ДК 021:2015 – 31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура (Світильник світлодіодний – код ДК 021:2015 – 31521000-4 - Світильники)
- ID: UA-2026-09-02-001790-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260683
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-001796-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260682
Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області» ЄДРПОУ: 31575286ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -