• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Капітальний ремонт "Алеї Слави" парку Перемоги по вул. Машинобудівників, 25 м. Лозова, Харківської області

Завершена

2 676 674.40 UAH з ПДВ
Номер: 196164d419d3429eadf0d650af339ec3
Внутрішній номер закупівлі: 30260689
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-001797-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ольга Кириченко 380669055522 uzhkgb_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 676 674.40 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт "Алеї Слави" парку Перемоги по вул. Машинобудівників, 25 м. Лозова, Харківської області
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 25.12.2026
Місце постачання 64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Машинобудівників На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІР СОМ"
Ціна пропозиції 2 676 674.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 43689beedc0545f28f87a344497af1e5
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-001797-a-a1
Постачальник: ТОВ "ІР СОМ"
Номер договору: 583
Сума договору: 2 676 674.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 230 562.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
ods
897_дефект Загальнобудівельні роботи.ods
ods
897_лк 02 001 001 Загальнобудівельні роботи.ods
ods
897_ок Капітальний ремонт Алеї Слави парку Перемоги по вул.o...
ods
897_дц Капітальний ремонт Алеї Слави парку Перемоги по вул.o...
ods
897_рпзвв Капітальний ремонт Алеї Слави парку Перемоги по ву...
ods
897_роз Капітальний ремонт Алеї Слави парку Перемоги по вул....
ods
897_пвр Капітальний ремонт Алеї Слави парку Перемоги по вул....
ods
897_цмр Капітальний ремонт Алеї Слави парку Перемоги по вул....
pdf
UA-2026-08-04-010649-a-report.pdf
pdf
32338465_ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІР СОМ_(Стр...
pdf
Договір № 583 від 31.08.2026.pdf
odt
Договір.odt
odt
План фінансування робіт.odt
pdf
Обгрунтування до договору № 583.pdf
odt
П. 1. Календарний графік виконання робіт (2).odt