-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по встановленню програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-02-011521-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270292
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідження та контроль за станом порожнин, утворених при підземних гірничих роботах на ша...×-
Дослідження та контроль за станом порожнин, утворених при підземних гірничих роботах на шахтах ДП "СхідГЗК"
- ID: UA-2026-09-02-011509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270290
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 73430000-5 Випробування та оцінюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Картриджі монохромні для принтера" за кодом ДК 021:2015 30120000-6 - «Фотокопі...×-
"Картриджі монохромні для принтера" за кодом ДК 021:2015 30120000-6 - «Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку»
- ID: UA-2026-09-02-011529-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270288
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
екосумки- ID: UA-2026-09-02-011516-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270286
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44332864ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба водоемульсійна (код за ДК 021:2015 - 44810000-1 - Фарби)- ID: UA-2026-09-02-011527-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270285
КЗ Жмеринської міської ради"Центр надання соціальних послуг " ЄДРПОУ: 25503736ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.- ID: UA-2026-09-02-011522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270284
Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22567629ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ящик-контейнер пластиковий з кришкою, Гастроємність н/ж сталь GN 2/1-65, Кришка стандартна...×-
Ящик-контейнер пластиковий з кришкою, Гастроємність н/ж сталь GN 2/1-65, Кришка стандартна GN 2/1, Кришка стандартна GN 1/1, Лопатка Kitchen Line, Лопатка кухонна перфорована, Лопатка кухонна перфорована, Термоконтейнер, Рукавиці пекарські вогнетривкі, Кутер GoodFood або еквівалент
- ID: UA-2026-09-02-011515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270281
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка сосна 40*140*2000 мм для створення інсталяції «Три сумки - одна любов до Сум» до Дн...×-
Дошка сосна 40*140*2000 мм для створення інсталяції «Три сумки - одна любов до Сум» до Дня міста Суми
- ID: UA-2026-09-02-011512-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270280
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-02-011507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270279
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги КЕП (ДК 021:2015 код 72310000-1 Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх...×-
Послуги КЕП (ДК 021:2015 код 72310000-1 Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування)
- ID: UA-2026-09-02-011520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270278
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва ЄДРПОУ: 38945657ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Вісь коромисел, кільце фторопл...×-
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Вісь коромисел, кільце фторопластове, кільце упорне пальця розподільчого механізму, диск зчеплення, палець розподільчого механізму, гільза переднього мосту, труба шкворня, вал вертикальний, піввісь, корпус ПВМ, ричаг переднього моста)
- ID: UA-2026-09-02-011500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270274
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» ЄДРПОУ: 33441250ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне, бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-011503-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270273
КП Комунальник ЄДРПОУ: 40505475ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-011501-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270272
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44634286ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти (поповнення аптечки)- ID: UA-2026-09-02-011502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270271
Володимирський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) с. Заріччя Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 36704169ДК 021:2015: 33697000-2 Медичні препарати, крім стоматологічних матеріалівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oi...×-
Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oil 254 , Гальмівна рідина АТЕ-DOT4, Typ SL, Alfred Teves GmbH або еквівалент.
- ID: UA-2026-09-02-011506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270270
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-