-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Супутниковий модем
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012332-a
Завершена
320 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a1a59adc8876403e80250bd223e50c22
Внутрішній номер закупівлі:
30271118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012332-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Супутниковий модем «STARLINK MINI KIТ»
Кількість
8 комплект
Період постачання
31.08.2026 - 02.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Дзіргун Олександр Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3714607210
-
Адреса:
51030, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н село Китайгород вул.Забрідчанська будинок 16, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Ціна пропозиції
320 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f096906da0bc4d67b93e8a3c99fe479a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-012332-a-a1
Постачальник:
Дзіргун Олександр Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3714607210
-
Адреса:
51030, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н село Китайгород вул.Забрідчанська будинок 16, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Номер договору:
1021
Сума договору:
320 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:28
Статус:
Підписаний