-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-005277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238578
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АПОСТОЛІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" АПОСТОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987631ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плита підвісна та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-005288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238576
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табличка на двері- ID: UA-2026-08-31-005285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238573
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 44423450-0 Іменні табличкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба до принтера (ДК 021:2015 - 22610000-9 Друкарська фарба )- ID: UA-2026-08-31-005283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238572
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005279-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238571
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава в зернах Jacobs Monarch Classic 1 кг- ID: UA-2026-08-31-005280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238570
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт укриття закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 739 за адресою: вул....×-
«Поточний ремонт укриття закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 739 за адресою: вул. вулиця Володимирська, 77 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
- ID: UA-2026-08-31-005276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238568
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, м...×-
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка)
- ID: UA-2026-08-31-005274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238567
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги хостингу на 12 міс- ID: UA-2026-08-31-005272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238565
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (ДК 021:2015:44530000-4)- ID: UA-2026-08-31-005273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238564
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер інформаційний з люверсами, розміром 620*60см- ID: UA-2026-08-31-005271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238562
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 міста Горішні Плавні ЄДРПОУ: 26027002ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)- ID: UA-2026-08-31-005265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238558
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:22)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина- ID: UA-2026-08-31-005253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238557
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-005268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238556
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно п...×-
ДК 021:2015 код 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне – ДК 021: 2015 код 15612100-2 Борошно пшеничне, крупа гречана, крупа арнаутка, крупа пшенична, крупа перлова, булгур, крупа кукурудзяна, крупа ячна – ДК 021:2015 код 15610000-7 – Продукція борошномельно-круп’яної промисловості, крупа рисова – ДК 021:2015 код 15614000-5 Рис оброблений, крупа вівсяна – ДК 021:2015 код 15613100-9 Вівсяна крупа)
- ID: UA-2026-08-31-005264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238555
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -