-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39830000-9 Продукція для чищення (мийні засоби)- ID: UA-2026-08-31-004969-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238268
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 44543304ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
круг шліф, круг відр., диск відр.- ID: UA-2026-08-31-004973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238264
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне вищого гатунку, крупа пшенична, крупа вівсяна, крупа перлова, крупа ячна,...×-
Борошно пшеничне вищого гатунку, крупа пшенична, крупа вівсяна, крупа перлова, крупа ячна, крупа гречана, крупа рисова
- ID: UA-2026-08-31-004979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238263
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання" ЄДРПОУ: 01994793ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зимові шини для легкового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238261
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-004966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238260
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки закладу освіти до опалювального сезону 2026-2027 для отримання акту г...×-
Послуги з підготовки закладу освіти до опалювального сезону 2026-2027 для отримання акту готовності за формою № Е-8 за адресою: бульв. І. Шамо,5.
- ID: UA-2026-08-31-004963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238259
ЛІЦЕЙ № 141 "ОСВІТНІ РЕСУРСИ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ" ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 40011636ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії для потреб Васильківського міськрайонного суду Київської облас...×-
Постачання теплової енергії для потреб Васильківського міськрайонного суду Київської області
- ID: UA-2026-08-31-004965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238257
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області ЄДРПОУ: 26268119ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота секційні- ID: UA-2026-08-31-004962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238256
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутик перфорований металевий 2,5м- ID: UA-2026-08-31-004964-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238255
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Офісний папір для друку- ID: UA-2026-08-31-004943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238254
ДП "Військова частина А2166" ЄДРПОУ: 08137796ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипник 3618 Н/22318- ID: UA-2026-08-31-004954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238251
ДП Шахта №9 Нововолинська ЄДРПОУ: 41936988ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до трактору- ID: UA-2026-08-31-004958-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238250
Військова частина 1493 (94 прикордонний загін) ЄДРПОУ: 14321707ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень- ID: UA-2026-08-31-004960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238249
ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-08-31-004947-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238247
СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА. ЄДРПОУ: 04345463ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42670000-3 - Частини та приладдя до верстатів- ID: UA-2026-08-31-004950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238246
КП Надвірнакомунсервіс ЄДРПОУ: 33617326ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАктивна -