-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне вищого гатунку, крупа пшенична, крупа вівсяна, крупа перлова, крупа ячна, крупа гречана, крупа рисова
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004979-a
Завершена
277 641.60
UAH з ПДВ
Номер:
4b2d3bd1bdf4423f889edc585bdadc4b
Внутрішній номер закупівлі:
30238263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004979-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994793
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, село Бишів, вулиця Київська,22-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Людмила Григорівна +380457131203 tnmz1975@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
277 641.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться згідно накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписДрібними партіями
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Борошно пшеничне вищого гатунку
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа пшенична
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа вівсяна плющена
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа перлова
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа ячна
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа пшоняна
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа гречана
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа рисова
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чорний Дмитро Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2526705210
-
Контактна особа:
Чорний Дмитро Дмитрович 0638217848
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Озерна, 28, оф.87 Кінцевий бенефіціарний власник: Чорний Дмитро Дмитрович Адреса: Україна, 04207, місто Київ, ВУЛИЦЯ ОЗЕРНА, будинок 28, квартира 87
Ціна пропозиції
223 896.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7e71da64b0a410e91020d679a4ffc0d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004979-a-a1
Постачальник:
ФОП Чорний Дмитро Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2526705210
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Озерна, 28, оф.87 Кінцевий бенефіціарний власник: Чорний Дмитро Дмитрович Адреса: Україна, 04207, місто Київ, ВУЛИЦЯ ОЗЕРНА, будинок 28, квартира 87
Номер договору:
138/143
Сума договору:
223 896.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний