-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з організації та проведення тренінгу...×-
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з організації та проведення тренінгу за програмою "Діалог в компанії як точка зростання: інструменти для управлінця" для працівників апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-08-31-011945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245218
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245214
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-011937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245213
Хмельницький заклад дошкільної освіти №47 «Дзвіночок» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216022ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Самбірське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги,...×-
Лісозаготівельні послуги Самбірське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-08-31-011936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245212
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошики квітів,живі квіти,букети.- ID: UA-2026-08-31-011934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245211
Відділ соціального захисту населення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45880379ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Легоцького, м. Берегове, Бере...×-
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Легоцького, м. Берегове, Берегівської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-011935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245210
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізований автомобіль «ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА»- ID: UA-2026-08-31-011931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245208
ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір офісний, форматний: Папір для друк...×-
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір офісний, форматний: Папір для друку A4, 80 г/м2, 500 арк., білий)
- ID: UA-2026-08-31-011929-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245206
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє об...×-
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1
- ID: UA-2026-08-31-011927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245205
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукави пожежні напірні (Бюджет участі)- ID: UA-2026-08-31-011928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245204
Виконавчий комітет Луцької міської ради ЄДРПОУ: 04051327ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для стерилізації (універсальних)- ID: UA-2026-08-31-011925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245203
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Демонтаж та встановлення кондиціонерів в кількості 6 шт.- ID: UA-2026-08-31-011923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245201
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня "Центр матері та дитини" ЄДРПОУ: 25500212ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-08-31-011933-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245200
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів- ID: UA-2026-08-31-011911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245199
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001473ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення звуковим обладнанням, включаючи технічний супровід під час проведе...×-
Послуги із забезпечення звуковим обладнанням, включаючи технічний супровід під час проведення турніру з футболу серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:98110000-7 — Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій.
- ID: UA-2026-08-31-011920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245198
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -