-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вата мінеральна ВМТ типу А , код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-014214-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272937
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-02-014213-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272936
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цукор буряковий, кристалічний, білий, першої категорії, ДСТУ 4623- ID: UA-2026-09-02-014212-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272934
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ЄДРПОУ: 03565688ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Напівфабрикат шокової заморозки з начинкою (з вишнею; з шпинатом; з м'ясом свинини),...×-
Напівфабрикат шокової заморозки з начинкою (з вишнею; з шпинатом; з м'ясом свинини), круасан з шоколадною начинкою, сосиска в листковому тісті
- ID: UA-2026-09-02-014210-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272933
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання риби свіжомороженої (хек бе голів) (код ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філ...×-
Придбання риби свіжомороженої (хек бе голів) (код ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2026-09-02-014207-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272931
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (вівсяні пластівці...×-
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (вівсяні пластівці)
- ID: UA-2026-09-02-014208-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272930
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:56)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-02-014206-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272928
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків- ID: UA-2026-09-02-014204-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272927
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агроволокно- ID: UA-2026-09-02-014203-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272926
ДК 021:2015: 19720000-9 Синтетичні волокнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з косіння трави трактором МТЗ-80 роторною косаркою на території гімназії №5 з поча...×-
Послуги з косіння трави трактором МТЗ-80 роторною косаркою на території гімназії №5 з початковою школою Корсунь-Шевченківської міської ради вулиця Костомарова, 29
- ID: UA-2026-09-02-014202-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272925
КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 5 З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33460671ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних- ID: UA-2026-09-02-014201-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272924
КП Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7" ЄДРПОУ: 38458175ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Банани свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Груші свіжі, Цибуля...×-
Банани свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Груші свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-02-014198-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272922
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ВОЛЕЗАДЕРЕВАЦЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ЄДРПОУ: 22390504ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією...×-
«Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією та встановленням допоміжних модулей заводського виготовлення в гімназії №15 за адресою: вул. Паланкова, 33, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.» Коригування
- ID: UA-2026-09-02-014200-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272921
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02142342ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння соняшника- ID: UA-2026-09-02-014197-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272920
ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виро...×-
код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (сухарі панірувальні)
- ID: UA-2026-09-02-014196-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272919
Комунальний заклад "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26033925ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -