-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензель флейцовий (Код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та госпо...×-
Пензель флейцовий (Код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-01-012005-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258803
Ліцей № 38 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22350232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на об’єкті: "Капітальний ремонт спор...×-
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на об’єкті: "Капітальний ремонт спортивного залу у будівлі середня загальноосвітня школа I-III ступенів №91 м. Львова за адресою: м. Львів, вул. Варшавська, 58" 71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
- ID: UA-2026-09-01-012004-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258802
Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №91 м. Львова ЄДРПОУ: 23888689ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 31220000-4 - Елементи електричних схем (Коробка розподільна зовнішня,клемн...×-
Код ДК 021:2015 31220000-4 - Елементи електричних схем (Коробка розподільна зовнішня,клемна колодка)
- ID: UA-2026-09-01-012006-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258801
Волочиський ліцей імені Героя України Максима Отінова Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722024ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щиток 4 зовн, Перемикач для вибору потужності генератора, Затиск анкерний, Талреп ЕС, Труб...×-
Щиток 4 зовн, Перемикач для вибору потужності генератора, Затиск анкерний, Талреп ЕС, Труба гофр д/ел др, Наконечник каб. мідно-луджений, Кабельні стяжки, Гільза каб мідно-лужена, Дріт елект СІП-4 2*16
- ID: UA-2026-09-01-012002-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258799
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРШИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32418147ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-01-011999-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258796
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка (Код ДК 021:2015 - 31220000-4 Елементи електричних схем)- ID: UA-2026-09-01-011997-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258795
Ліцей № 38 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22350232ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рослини в горщиках- ID: UA-2026-09-01-011998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258794
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Буряк столовий першого товарного сорту,...×-
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133; Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту
- ID: UA-2026-09-01-011995-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258793
Розсошанська сільська рада ЄДРПОУ: 04402899ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин, Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-01-011996-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258792
КП КНП "Кіцманський центр ПМД" ЄДРПОУ: 38561624ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-011994-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258791
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень- ID: UA-2026-09-01-011991-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258790
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії...×-
Послуги з організації харчування Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-09-01-011993-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258789
КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ СЕРГІЯ ЛИСЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561019ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-01-011992-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258788
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кулер для води з підстаканником- ID: UA-2026-09-01-011988-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258786
Державне некомерційне підприємство "Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 23598715ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани компресійні- ID: UA-2026-09-01-011987-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258785
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -