-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани компресійні
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011987-a
Завершена
3 816.00
UAH з ПДВ
Номер:
53778f1977e74f10b47d47bec0f46cd7
Внутрішній номер закупівлі:
30258785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011987-a
Замовник:
КП ВУВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24388032
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Фадєєва Ольга Леонідівна 380675034104 fadieieva.helga@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. 28 серпня 2026 року. Електронною системою автоматично відмінено Відкриті торги з особливостями № UA-2026-08-20-012222-a через відсутність пропозицій
Очікувана вартість:
3 816.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кран компресійний із внутрішньою різьбою Ø40 х 1 1/4"
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран компресійний із зовнішньою різьбою Ø40 х 1 1/4"
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПЕЦ КЛІМАТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43217807
-
Контактна особа:
Гайдук Вікторія Миколаївна 0960793913
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, Богдана Хмельницького, 1Д
Ціна пропозиції
3 816.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 22:41
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c8e7e7102144c7088bc4699d709b475
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011987-a-a1
Постачальник:
ТОВ "СПЕЦ КЛІМАТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43217807
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, Богдана Хмельницького, 1Д
Номер договору:
08/31-03/2026
Сума договору:
3 816.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 180.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кран компресійний із внутрішньою різьбою Ø40 х 1 1/4": 636.00000 UAH без ПДВ
Кран компресійний із зовнішньою різьбою Ø40 х 1 1/4": 636.00000 UAH без ПДВ
Кран компресійний із зовнішньою різьбою Ø40 х 1 1/4": 636.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний