-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для лазерного друку А4- ID: UA-2026-09-03-014774-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288112
Верхньодніпровське управління Державної казначейської служби України Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 37677195ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові та картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-03-014772-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288111
Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25666728ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий «Атлет», 50% жиру- ID: UA-2026-09-03-014771-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288110
Полянський ліцей Малинської сільської ради ЄДРПОУ: 24172711ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Баратейки- ID: UA-2026-09-03-014770-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288109
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок- ID: UA-2026-09-03-014769-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288108
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Надання iнформацiйно-консультацiйних поcлуг"- ID: UA-2026-09-03-014766-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288107
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15320000-7 – «Фруктові та овочеві соки» (фруктовий сік 0,2 гр в асортименті)- ID: UA-2026-09-03-014765-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288106
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний (білий), хліб житньо-пшеничний- ID: UA-2026-09-03-014767-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288105
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОГРЕБИЩЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982637ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Модернізація (капітальний ремонт) харчоблоку Великоолександрівської загальноосвітньої шко...×-
«Модернізація (капітальний ремонт) харчоблоку Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за адресою вул. Братська, 10 селище Велика Олександрівка Бериславського району Херсонської області». Коригування 2»
- ID: UA-2026-09-03-014768-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288104
ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25645011ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (чай ) ЄЗС ДК 021:2015:15860000-4 чай- ID: UA-2026-09-03-014764-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288103
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Сушильна шафа Labexpert 3100» або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-014760-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288102
Військова частина А0873 ЄДРПОУ: 26614722ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
74(г)/ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-03-014762-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288101
ВОНІГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452460ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел у комплекті (код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем...×-
Твердопаливний котел у комплекті (код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-09-03-014761-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288100
Головне управління Національної поліції у Львівській області ЄДРПОУ: 40108833ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце курине- ID: UA-2026-09-03-014763-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288099
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 5W40- ID: UA-2026-09-03-014759-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288098
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -