• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Модернізація (капітальний ремонт) харчоблоку Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за адресою вул. Братська, 10 селище Велика Олександрівка Бериславського району Херсонської області». Коригування 2»

Завершена

7 469 476.33 UAH без ПДВ
Номер: 6b99e273852a482bae0d11d205e68ffd
Внутрішній номер закупівлі: 30288104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014768-a   
Замовник: ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Деркач Юлія Володимирівна +380681448639 zosh2-volex@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Обґрунтування умови застосування: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до пункту 86 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. Відкриті торги за ідентифікатором UA-2026-07-17-010836-a було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції у строк, установлений замовником. Після цього замовником відповідно до пункту 85 Особливостей проведено повторні відкриті торги за ідентифікатором UA-2026-08-03-010375-a, які також було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції. Під час проведення повторних відкритих торгів замовником не змінювалися предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, кваліфікаційні та інші вимоги до учасника, а також умови проєкту договору про закупівлю. Отже, потенційним учасникам під час обох процедур закупівлі було запропоновано взяти участь у закупівлі одного й того самого предмета закупівлі на однакових умовах. Незастосування вимог пунктів 78 і 79 Особливостей обумовлено відсутністю будь-яких тендерних пропозицій під час проведення двох послідовних процедур закупівлі за незмінних вимог до предмета закупівлі та учасників, необхідністю своєчасного виконання робіт за об’єктом «Модернізація (капітальний ремонт) харчоблоку Великоолександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 за адресою: вул. Братська, 10, селище Велика Олександрівка Бериславського району Херсонської області. Коригування 2» у межах установленого строку до 31.12.2026, а також ризиком неможливості реалізації відповідного заходу Плану України та використання передбаченого фінансування у разі подальшого проведення конкурентної закупівлі. Дворазова відсутність тендерних пропозицій за незмінних умов закупівлі об’єктивно підтверджує, що замовник вжив передбачених законодавством заходів для конкурентного визначення виконавця робіт, проте відповідна потреба не могла бути задоволена шляхом проведення відкритих торгів. За таких обставин подальше застосування правил прийнятності та повторне проведення конкурентної закупівлі робить реалізацію проєкту надмірно складною і створює реальний ризик невиконання запланованого заходу у визначені строки. Зазначені обставини відповідають випадку, передбаченому пунктом 8 статті 5 Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, а саме іншому належним чином обґрунтованому випадку, коли застосування правил прийнятності робить реалізацію проєкту неможливою або надмірно складною. Наявність відповідних обставин підтверджується інформацією та документами, оприлюдненими в електронній системі закупівель щодо відкритих торгів UA-2026-07-17-010836-a та повторних відкритих торгів UA-2026-08-03-010375-a, звітами про результати проведення зазначених процедур закупівель, протокольними рішеннями уповноваженої особи про їх відміну у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції, тендерними документаціями обох процедур, які підтверджують незмінність установлених замовником вимог, а також документами щодо планування та фінансування відповідного заходу, якими передбачено необхідність виконання робіт до 31.12.2026. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, вимоги до суб’єкта господарювання, з яким укладається договір про закупівлю, та проєкт договору не відрізняються від вимог, визначених у тендерній документації повторних відкритих торгів UA-2026-08-03-010375-a, крім вимог, незастосування яких прямо передбачено пунктом 86 Особливостей. Вартість договору про закупівлю не перевищує очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної в оголошенні про проведення повторних відкритих торгів UA-2026-08-03-010375-a.
Очікувана вартість: 7 469 476.33 UAH без ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 70%
підписання договору - 30%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Модернізація (капітальний ремонт) харчоблоку Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за адресою вул. Братська, 10 селище Велика Олександрівка Бериславського району Херсонської області». Коригування 2»
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 74100, Україна, Херсонська область, Бериславський район, Великоолександрівська територіальна громада, сщ. Велика Олександрівка, вулиця Братська, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Виробничий кооператив «СІЛЬКОМУНСЕРВІС»
Ціна пропозиції 7 469 476.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 20:01
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e74653163f0c4d76907b2ef558faf5c6
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-014768-a-a1
Постачальник: Виробничий кооператив «СІЛЬКОМУНСЕРВІС»
Номер договору: 44
Сума договору: 7 469 476.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Договір
Додаток до Договору
Додаток до Договору
Додаток до Договору
Додаток до Договору
Додаток до Договору
Додаток до Договору
Додаток до Договору