-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, найпростіших споруд, укриттів (демонта...×-
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, найпростіших споруд, укриттів (демонтаж системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття Neken та монтаж системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття Ajax за адресою: пров. Академічний, 3 в м. Біла Церква Київської області) (Код ДК ЄЗС 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-006711-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253541
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зарядні пристрої- ID: UA-2026-09-01-006574-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253538
Військова частина А2892 ЄДРПОУ: 26615070ДК 021:2015: 31158000-8 Зарядні пристроїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автотранспортних засобів різні- ID: UA-2026-09-01-006689-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253536
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування (в т.ч. перезарядка) сертифікованих вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-006692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253529
НЕГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕРХНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565164ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних- ID: UA-2026-09-01-006702-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253525
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки з благоустрою населених пунктів (Плита OSB-3)- ID: UA-2026-09-01-006691-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253524
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт даху КЗДО «Вишеньки» у м.Ходорів, вул. Героїв Євромайдану,36-В- ID: UA-2026-09-01-006696-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253521
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблички. Наліпка. ПТ14 накладна (лінійні конуси) тактильна плитка попереджуюча 30х30см з...×-
Таблички. Наліпка. ПТ14 накладна (лінійні конуси) тактильна плитка попереджуюча 30х30см за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 39290000-1 - Фурнітура різна
- ID: UA-2026-09-01-006675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253519
Управління освіти Петриківської селищної ради ЄДРПОУ: 42664633ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-09-01-006683-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253517
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічна обробка приміщень- ID: UA-2026-09-01-006677-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253516
Вовчоцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Дзвіночок"Брацлавської селищної ради ЄДРПОУ: 39501571ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації Ямпільського ліцею і котельні та блискавк...×-
Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації Ямпільського ліцею і котельні та блискавкозахисту будівлі котельні Ямпільського ліцею Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області (код ДК 021-2015- 45310000-3 - Електромонтажні роботи )
- ID: UA-2026-09-01-006687-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253515
Ямпільський ліцей Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 23564981ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричний пароконвектомат- ID: UA-2026-09-01-006684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253514
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3036 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23316220ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 15:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Комунальників, 12/64, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-01-006688-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253513
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка-тунель- ID: UA-2026-09-01-006695-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253512
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плащ від дощу(Державні кошти)- ID: UA-2026-09-01-006694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253511
Державний податковий університет ЄДРПОУ: 44550814ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одягАктивна -